Oznanila

od 1. do 8. aprila

Pred nami je veliki teden, ki nas spominja na največje dogodke našega odrešenja. Dejavnosti si skušajmo tako urediti, da se bomo lahko udeležili obredov velikega tedna.

Za birmance je obisk obredov vse dni obvezen, proobhajanci in vsi drugi veroučenci pa vabljeni še posebej v četrtek. Seveda lepo vabljeni tudi ostali: otroci in odrasli.

Mladi, vabljeni na križev pot po mariborskih ulicah, ki bo v sredo, 4. aprila. Križev pot se začne ob 18.30 v Alojzijevi cerkvi na Glavnem trgu.

Nabirka na veliki četrtek bo namenjena ubogim €“ za Karitas. Nabirka velikega petka in darovi pri Božjem grobu so za Cerkev v Sveti deželi. Bogu hvala za vaše darove.

Na veliki petek bomo pričeli z devetdnevnico k Usmiljenemu Jezusu.

Otroci imajo počitnice od velikega četrtka do torka, 10. aprila. Namesto k verouku naj pridejo skupaj s starši k obredom velikega tedna!

Na polici s tiskom je na voljo:

velikonočna Družina €“ ker smo je prejeli več izvodov, jo lahko kupite tudi tisti, ki niste redno naročeni nanjo,

novo Ognjišče

Župnik