Oznanila

za teden od 22. do 29. januarja

Smo v tednu krščanske edinosti. Vabljeni k svetim mašam, kjer bomo skupaj molili za dar edinosti. K molitvi vabljeni tudi tisti, ki ne morete v cerkev.

V četrtek, po večerni sv. maši, bo tiha molitev pred Najsvetejšim.

V petek, 26. januarja 2007 ob 18.30, bo v župnijski cerkvi v Hočah dobrodelni koncert V krogu življenja. Nastopile bodo: Petra Kozar Bežan (sopran), Mira Prel (mezzosopran in flavta), Biserka Petkovi‡ (mezzosopran) in Vesna Perovič (orgle in klavinova). Sredstva, zbrana s prostovoljnimi prispevki, bodo namenjena prostovoljnemu društvu Hospic Maribor. Prisrčno vabljeni!

Prihodnjo nedeljo bo ob 15.00 v Mariboru v Slomškovi dvorani (Slomškov trg 20) karizmatično molitveno srečanje. Tema predavanja: MARIJA, SVETOPISEMSKA ŽENA. Gost srečanja bo g. Simon Fortuna. Vabljeni.

V novi družini lahko preberete: €˘ Prisluhnimo drugemu! €˘ Najbolj notranji prijatelj €˘ Pogosto zakopan zaklad €˘ Poroka za večno že od večnosti €˘ Srce €“ dom ljubezni, slap življenja

Na polici s tiskom je na voljo: €˘ nova Družina €˘ nova Prenova €˘ Ognjišče €˘ Božje okolje

Obnavljajte naročnino na verski tisk! Prosim, da to storite še v tem tednu oz. do konca januarja.

Celoletna naročnina: €˘ Družina €“ 65 ‚Ź €˘ Ognjišče €“ 25 ‚Ź €˘ Ognjišče + Sončna pesem - 31,30 ‚Ź €˘ Beseda med nami €“15.60 ‚Ź €˘ Božje okolje €“ 21 ‚Ź €˘ Mohorjeve knjige €“40 ‚Ź

V tem tednu smo pokopali: Stjepana Babi‡a, roj. l. 1941, Pivola 20, Hoče. Spomnimo se ga v molitvi! Lokacija: