Aktualno v nadžupniji sv. Jurij - Hoče; januar 2007

Na tem mestu si lahko ogledate mesečni napovednik bolj ali manj (iz)rednih dogodkov v naši župniji.

Pogostitev vseh, ki skrbite za čiščenje in urejenost naših cerkva: v ponedeljek, 8.1.ob 19.00 po večerni sveti maši v župnijskem domu.

Koncert kvinteta Svit: v nedeljo, 14.1. ob 11.00, po drugi sv. maši v župnijski cerkvi v Hočah.

Teden molitve za edinost kristjanov: od 18. do 25. januarja. Pri večernih sv. mašah se bomo z razmišljanji in molitvijo pridruževali Gospodovi želji, "da bi bili vsi eno!"

Koncert Biserke Petkovi‡, Vesne Perovi‡, Mire Prel in Petre Kozar - Bežan: v petek, 26. januarja, po večerni sv. maši ob 18.30 v župnijski cerkvi.

Nedelja Svetega pisma: 28. januarja. Na to nedeljo bo pri sv. maši tudi obred intronizacije Svetega pisma. Pri drugi sveti maši bodo pri nas gostovali in peli pevci Župnijskega pevskega zbora iz Rač.

Lepo in prisrčno vabljeni!

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Murkov večer: 2.februarja po večerni sv. maši v župnijskem domu Lokacija: