32. nedelja med letom - zahvalna in Lenartova - b

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec. Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V četrtek zvečer bo srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni tudi k sveti maši.

- Ves november je posvečen našim umrlim, zato se nanje spomnimo tudi s svojimi molitvami.

- Danes je zahvalna nedelja, priložnost za zahvalo in hvaležnost Bogu in bližnjim. Nič na tem svetu ni samo po sebi umevnom, da je in da nekaj imamo. Ob današnji zahvalni nedelji hvala vsem sodelavcem, ki na različne načine sodelujete pri verskem, pastoralnem in gospodarskem življenju župnije. Hvala vsem pastoralnim, bogoslužnim in liturgičnim sodelavcem: obema duhovnima pomočnikoma, katehistinjam, pevcem in pevkam cerkvenega in otroškega pevskega zbora, organistki in zborovodjem, bralcem božje besede, ministrantom ... Hvala vsem članom Župnijskega pastoralnega sveta, Karitas, ključarjem, vsem, ki skrbite za čistočo in lepoto naših cerkva in veroučnih prostorov, pa okolico cerkva in župnišča. Hvala tudi tistim, ki skrbite, da je župnik sit in ima čista ter zlikana oblačila. Hvala vsem, ki vedno priskočite na pomoč pri delovnih akcijah in vsem, ki na kakršen koli način prispevate, da je naša župnija »živa«. Hvala vsem starejšim in bolnim, ki z molitvijo in darovanjem trpljenja prosite za blagoslov. Pa tudi vsem, ki z molitvijo ali z materialnimi darovi podpirate župnijo. Zato ob zahvali tudi povabilo k sodelovanju v življenju župnije v različnih skupinah, petju  v odraslem in otroškem cerkvenem pevskem zboru, zlati vabljeni k nedeljskemu bogoslužju. Naj bo Bog bogat plačnik za vsa vaša dobra dela.