23. nedelja med letom - angelska - b

- Društvo katoliških pedagogov Slovenije vabi k spremljanju Tedna vzgoje 2021, ki bo potekal med 5. in 12. septembrom 2021, z naslovom Svetovno vzgojno zavezništvo. Gradiva bodo dostopna na spletni strani dkps.si in na njihovi Facebook strani. V naši župniji pa se bomo Tednu vzgoje pridružili z branjem prispevkov različnih avtorjev vsak dan pri sveti maši. Vabljeni!

- Spoštovani starši, dragi veroučenci! Jutri, 6. septembra začnemo z veroučnim letom. Katehetsko pismo bodo veroučenci dobili pri verouku. Najdete pa ga tudi na spletni in FB strani župnije, kjer je tudi urnik.

- V četrtek bo srečanje članov ŽPS v novi sestavi. Srečanje se začne z udeležbo pri večerni sveti maši.

Otroški pevski zbor Jurčki vabi vse otroke, ki radi in lepo pojete, da se jim pridružite. Vaje imajo vsak petek, ob 17. uri, v učilnici v župnišču. Jurčki vas bodo zelo veseli.

- V soboto, 11. septembra 2021, bo za našo dekanijo na Ptujski Gori potekal Škofijski molitveni dan za nove duhovne poklice, ter svetost in stanovitnost vseh poklicanih, z geslom »Pripadaj, išči in se odloči«. Ob 9.00 bo molitvena ura in ob 10.00 sveta maša. Lepo vabljeni!

- V soboto, 18. septembra 2021, bo v Stični že 40. festival mladih. Štirideset let omenjeni festival vzgaja, utrjuje v veri in spodbuja generacije mladih. Geslo srečanja je »Utrdi moje korake!«