22. nedelja med letom - b

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi. Lepo vabljeni k svetim mašam.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenje obnovi in vzdrževanju cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar. Zahvaljujemo in priporočamo pa se tudi za mašne darove.

- Društvo katoliških pedagogov Slovenije vabi k spremljanju Tedna vzgoje 2021, ki bo potekal med 5. in 12. septembrom 2021, z naslovom Svetovno vzgojno zavezništvo. Gradiva bodo dostopna na spletni strani dkps.si in na njihovi Facebook strani. V naši župniji pa se bomo Tednu vzgoje pridružili z branjem prispevkov različnih avtorjev vsak dan pri sveti maši. Razmišljali so o pobudi papeža Frančiška o svetovnem vzgojnem zavezništvu.

- Spoštovani starši, dragi otroci! V ponedeljek, 6. septembra začnemo z veroučnim letom. Katehetsko pismo bodo veroučenci dobili pri verouku. Najdete pa ga tudi na spletni in FB strani župnije, kjer je tudi urnik.

- V soboto, 11. septembra 2021, bo za našo dekanijo na Ptujski Gori potekal Škofijski molitveni dan za nove duhovne poklice, ter svetost in stanovitnost vseh poklicanih, z geslom »Pripadaj, išči in se odloči«. Ob 9.00 bo molitvena ura in ob 10.00 sveta maša. Lepo vabljeni!

- V soboto, 18. septembra 2021, bo v Stični že 40. festival mladih. Štirideset let omenjeni festival vzgaja, utrjuje v veri in spodbuja generacije mladih. Geslo srečanja je »Utrdi moje korake!«

- Kristjana sta postala: Rio Špešič Hren iz Maribora in Blaž Osvald iz Hočkega Pohorja. Čestitamo!

- Poročili se bodo:  Ženin Mario Rudl, rkt, samski, in nevesta Anja Mesiček, rkt, samska. - Ženin Dejan Leskovar, rkt, samski, in nevesta Simona Petek, rkt, samska. ČESTITAMO!