18. nedelja med letom - b

- V petek je praznik Jezusove  spremenitve na gori. Lepo vabljeni k sveti maši. Zahvalimo se Gospodu za vse trenutke, ko smo na posebno močan način občutili njegovo navzočnost v sebi, v drugih ali v dogodkih, ki jih doživljamo.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in sobota z ustreznimi pobožnostmi. Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Aritours vabi na tradicionalno jesensko romanje mariborske metropolije (duhovni vodja bo mariborski nadškof msgr. Alojzij Cvikl), ki bo 4. 9. v Šmarje pri Jelšah, Olimje in Sladko goro. Cena je 35,00 € - plačate ob prijavi v župnišču.

- V veroučni učilnici v Hočah je na ogled razstava z naslovom Ljubljanski nadškof Alojzij Šuštar  in demokratične spremembe v Republiki Sloveniji. Vabljeni k ogledu.

- Na mizici s tiskom je nova Družina in avgustovsko Ognjišče. Priporočamo!