16. nedelja med letom - b

- Pri izhodu iz cerkve si lahko vzamete knjižico s potekom posvetitve Marinke Novak v red posvečenih devic. Posnetek posvetitve bo na TV Exodus v nedeljo, 25. 7., ob 16.00.

- V soboto, 24. julija, obhajamo god sv. Krištofa. Zato bomo prihodnjo nedeljo praznovali Krištofovo nedeljo. Po svetih mašah bo blagoslov prevoznih sredstev in udeležencev v prometu. Ob tem boste lahko oddali tudi dar za srečno prevožen kilometer, ki ga namenjamo misijonski organizaciji MIVA, ki skrbi za prevozna sredstva misijonarjev. Pri izhodu iz cerkve bo škatla za darovanje, vzemite pa si molitveni kartonček in nalepko. Za vsak dar iskrena hvala. Vaša pomoč je neizmerna.

- Hkrati bo prihodnja nedelja (in odslej vedno 17. nedelja med letom) po odločitvi papeža Frančiška svetovni dan starih staršev in ostarelih. Lepo vabljeni.

- V zaprtih cerkvenih prostorih (cerkve, župnijska pisarna …) je obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si razkužite roke.

- Kristjan je postal Luka Lenhard. ČESTITAMO!