25. nedelja med letom - a

- V torek bo po večerni sveti maši srečanje biblične skupine. V njej beremo in se pogovarjamo o Božji besedi v Svetem pismu. Tema našega tokratnega pogovora je Ozdravljenje slepega v 9. poglavju Janezovega evangelija (Jn 9). Lepo vabljeni stari in novi člani oziroma vsi, ki vas zanima Sveto pismo!

- V sredo bo po večerni sveti maši slavilna molitev. Lepo vabljeni!

- V četrtek je po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V petek, 25. 9., pričenjamo z birmansko devetdnevnico, ki je obvezna za birmanke in birmance. K njej lepo vabljeni tudi starši in botri. Sestanek za starše (in botre) bo v ponedeljek, 28. 9., po večerni sveti maši.  Srečanje birmovalca, g. kanonika Janeza Lesnika, z birmanci in birmankami pa bo v sredo, 30. 9., ob 18.00. Birmanke, birmance, njihove botre in starše priporočamo v molitev!

- Prihodnja nedelja je Slomškova in hkrati Mihaelova, zato lepo vabljeni v Razvanje, k sv. Mihaelu, na žegnanje. Zaradi preprečevanja širjenja virusa po sv. maši ne bo pogostitve.

- Prihodnja nedelja je tudi kvatrna. Pri sv. mašah bo vaš dar namenjen za vzdrževanje bogoslovcev.

- Za preprečevanje širjenja epidemije Covid 19: verniki pri nedeljskih in prazničnih svetih mašah ob vstopu v cerkev  oddajo v škatlo list s svojo telefonsko številko (če pride k maši več članov družine, napišete telefonsko številko le enega člana). V zaprtih cerkvenih prostorih je obvezna uporaba zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si razkužite roke.

- V novi številki Družine si lahko preberete:

- Svetniki med nami

- Da bi bil Jezus zgled za mlade

- Kakšna znamenja pošilja Bog?

- Islamist, ki je srečal Boga

- Nisva sama, Bog je z nama