18. nedelja med letom - a

- Za preprečevanje širjenja epidemije Covid 19 verniki pri nedeljskih in prazničnih svetih mašah ob vstopu v cerkev oddajo v škatlo list s svojo telefonsko številko (če pride k maši več članov družine, napišete telefonsko številko le enega člana). Še vedno velja navodilo, da je v zaprtih cerkvenih prostorih (cerkve, župnijska pisarna …) obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si  razkužite roke.

- V četrtek je praznik Jezusove spremenitve na gori. Lepo vabljeni k sveti maši. Zahvalimo se Gospodu za vse trenutke, ko smo na posebno močan način občutili njegovo navzočnost v sebi, v drugih ali v dogodkih, ki jih doživljamo.

- V četrtek je po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in sobota z ustreznimi pobožnostmi. Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.