16. nedelja med letom - a - Krištofova

- Slovenski škofje ordinariji so 20. julija sprejeli dodatne preventivne ukrepe za preprečevanje širjenja epidemije. Nova navodila veljajo od torka, 21. julija 2020, do preklica. Med pomembnejšimi dodatnimi ukrepi je navodilo, da verniki pri nedeljskih in prazničnih svetih mašah ob vstopu v cerkev  oddajo v škatlo list s svojo telefonsko številko (če pride k maši več članov družine, napišete telefonsko številko le enega člana). Še vedno velja navodilo, da je v zaprtih cerkvenih prostorih (cerkve, župnijska pisarna …) obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si  morate razkužiti roke. Več o dodatnih ukrepih si preberite na spletni strani naše župnije oz. Slovenske škofovske konference.

- Danes je Krištofova nedelja. Dar, ki ga  boste oddali v nabiralnik pri izhodu, je namenjen za misijone. Bog povrni. V imenu vseh misijonarjev se vam zahvaljujemo za vašo dobroto! Kdor ne bo navzoč na Krištofovem blagoslovu vozil, lahko daruje tudi v tednu po Krištofovi nedelji (v pisarni), ali svoj dar nakaže na račun akcije MIVA Slovenija (Misijonsko središče Slovenije, Kristanova 1, 1000 Ljubljana; TRR: SI56 0201 4005 1368 933; namen: MIVA; sklic (referenca): SI00 279500)

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov in opreme. Bogu hvala za vsak vaš dar!