16. nedelja med letom - a

- Prihodnja nedelja je Krištofova nedelja z akcijo MIVA. Z avtomobili, ki so sad te akcije, misijonarji veliko uspešneje uresničujejo svoje poslanstvo. Brez prevoznih sredstev bi bilo njihovo delo zelo okrnjeno. Duhovniki bodo prihodnjo nedeljo blagoslavljali naša vozila in klicali blagoslov vsem voznikom na njihovi poti. V misijonskem središču pa nas vabijo k darovom v zahvalo za srečno prevožene kilometre, saj bodo ta sredstva omogočila nakup prepotrebnih vozil za misijonarje. Pri izhodu iz cerkve bo škatla za darovanje, vzemite pa si molitveni kartonček in nalepko. Za vsak dar iskrena hvala. Vaša pomoč je neizmerna.

- V zaprtih cerkvenih prostorih (cerkve, župnijska pisarna …) je obvezna nošnja zaščitne maske. Pred vhodom v prostor si morate razkužiti roke.

- Poročila se bosta: ženin Tomaž Janez Gregorec in nevesta Barbara Miklič. Čestitamo!