5. velikonočna nedelja - a

- Navodila slovenskih škofov za obhajanje bogoslužja po obdobju karantene:  svetih maš se lahko udeležujejo le zdravi verniki, ki morajo nositi zaščitno masko ter si pri vhodu razkužiti roke. V cerkvah bodo morali ohranjati razdaljo 1,5 metra in prejemati obhajilo samo na roke. Škofje so tudi ponovno dovolili podeljevanje zakramenta krsta in cerkvene poroke z največ 15 udeleženci. Cerkveni pogrebi se izvajajo tako kot do sedaj ob upoštevanju državnih predpisov. Župnijski verouk je do nadaljnjega še vedno odpovedan in poteka na daljavo (gradivo pošiljajo kateheti oz. ga najdete na spletni in FB strani župnije). Podrobnejša navodila so na spletni strani naše župnije in spletni strani Slovenske škofovske konference.

- Po domovih in družinah lepo "vabljeni k šmarnicam". Na spletni strani župnije najdete šmarnično branje za otroke in odrasle. Na Yotube kanalu Župnija Hoče pa za vas šmarnice prebira katehistinja Viktorija Knez. Povezavo do videoposnetkov najdete tudi na FB strani župnije. Priporočamo in vabljeni k poslušanju ter sodelovanju!