- Veroučenci imajo ta teden počitnice. Želimo jim lepe in razigrane dni.

- V torek je pust. Prav je, da tudi na ta dan ohranite čut za sveto in se ne norčujete iz svetih stvari.

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek bo po sveti maši biblična skupina, v kateri razmišljamo o Božji besedi, zapisani v Svetem pismu. Tokrat se bomo pogovarjali o usmiljenem Samarijanu: 10. poglavje Lukovega evangelija, od 25. do 37. vrstice ( Lk 10, 25-37). Dobrodošel vsak - tudi tisti, ki se doslej še niste udeležili naših srečanj!

- V sredo je pepelnica, začetek postnega  časa. Vabljeni k sveti maši in obredu pepeljenja. Na pepelnico se kristjani udeležimo svete maše in tako pričnemo resno pripravo na veliko noč. Pepeljenje nas želi spomniti na minljivost našega življenja in vsega zemeljskega.

- V sredo bo po večerni sveti maši slavilna molitev. Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Postne petke lepo vabljeni k pobožnosti križevega pota, ki bo pol ure pred sveto mašo.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov in opreme. Hvala za vsak vaš dar.

- Pri izhodu iz cerkve so listki, na katere napišete kandidate (2 ženski, 2 moška in enega kandidata, starega med 16 in 30 let) za člane novega pastoralnega sveta. Napišete ime in priimek ter naslov (če veste) kandidata iz svojega kraja. Listke oddate v košaro. Lahko jih tudi vzamete domov in izpolnjene prinesete prihodnjo nedeljo.

- V znamenje solidarnosti z vsemi, ki trpijo zaradi alkohola, vas Slovenska karitas vabi k postni akciji 40 dni brez alkohola. Več na www.brezalkohola.si.