6. nedelja med letom - a

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek, 18. februarja 2020, je po večerni sv. maši srečanje Pridi in poglej. V novem ciklusu se pogovarjamo ob apostolski spodbudi papeža Frančiška VESELJE EVANGELIJA. Na srečanju bomo razmišljali od člena 110 do člena 121 v poglavju z naslovom Oznanjevanje evangelija. Še vedno se nam lahko priključite, besedilo dobite pri g. župniku. Srečanja so tretji torek v mesecu. Pridite, da razmišljate z nami o življenju po evangeliju.

- V četrtek bo po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče in Celjska Mohorjeva družba vabita v petek, 21. februarja 2020, ob 18.45 v župnišče Hoče na pogovor s pisateljem ob njegovem romanesknem prvencu: Branko Cestnik SONCE PETOVIONE. Zgodovinski roman o prihodu krščanstva na Ptuj – in na slovenska tla. Roman  spremlja tri protagoniste, ki jih kljub različnemu, verskemu prepričanju in odnosu do Rimskega cesarstva druži pokončna drža, ki njim in njihovim družinam omogoča obstanek v državi, ki se spopada z notranje in zunanjepolitičnimi pretresi. To so poganski stotnik, kleni Latinec, ki si po vstopu v pokoj v Petovioni ustvari družinski dom; suženj, nubijski orjak, ki dela v pohorskih kamnolomih in je pripadnik egiptovskega Serapisovega kulta; ter novodošla grška trgovska družina iz Nikomedije, ki je prva, ki v mesto ob Dravi prinese krščanstvo.S pisateljem se bo pogovarjala ravnateljica Celjske Mohorjeve družbe dr. Tanja Ozvatič.

- Prihodnja nedelja bo zadnja nedelja v mesecu, zato družine lepo vabljene k družinski sveti maši, pri kateri bodo sodelovali veroučenci in Jurčki.

- Agencija Aritours vabi na tradicionalno postno romanje, ki bo 27. in 28. marca 2020. Skupaj z nadškofom msgr. Alojzijem Cviklom bomo poromali v Vojvodino Cena je 149,00 €. Ob prijavi (do 20. 2. 2020) poravnate 50,00 €.