Nedelja Svetega pisma - a

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek bo po sveti maši biblična skupina, v kateri razmišljamo o Božji besedi, zapisani v Svetem pismu. Tokrat se bomo pogovarjali o 2. delu Jezusovega govora na gori, ki ga beremo v Matejevem evangeliju v 6. in 7. poglavju (Mt 6,5 - 7,29). Lepo povabljeni!

- V četrtek bo po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Prihodnjo nedeljo, 2. februarja, praznujemo praznik Jezusovega darovanja v templju, ki ga obhajamo štirideset dni po božiču. Praznik pa je dobil tudi ime svečnica, ker na ta dan po stari navadi po cerkvah blagoslavljamo sveče. Sveče si boste lahko vzeli tudi v cerkvi. Priporočeni dar za svečo je 1,00 €.

- Januar je mesec verskega tiska. Lepa priložnost obenem pa spodbuda in povod, da vsakdo izmed nas premisli, kako je glede tega pri njem: kaj ima od verskega tiska naročeno, koliko knjig z versko vsebino kupuje, najprej pa, koliko od tega sploh bere in iz prebranega živi.

- Agencija Aritours vabi na tradicionalno postno romanje, ki bo 27. in 28. marca 2020. Skupaj z nadškofom msgr. Alojzijem Cviklom bomo poromali v Vojvodino (samostan Novo Hopovo, Sremske Karlovce, Petrovaradin, Novi Sad, Subotica, Palićko jezero). Cena je 149,00 €. Ob prijavi (do 20. 2. 2020) poravnate 50,00 €.

- Članarino za Katoliško društvo dr. A. Murka lahko poravnate do 15. 2. tajnici društva, Heleni Žnidarič. S članarino 5,00 € tako omogočate prirejanje kulturno-izobraževalnih večerov in drugih prireditev, ki jih organizira društvo. K članstvu vabimo še druge farane, ki doslej niso bili člani. Hvala!