Sv. Družina

- Družine, lepo vabljene na dekanijsko srečanje družin, ki bo danes popoldan, 28. 12. 2019, ob 15.00 v Slivnici.

- V torek, na god sv. Silvestra, na staro leto, se bomo Bogu zahvalili za preteklo leto in prosili blagoslova za prihajajoče novo leto 2020. Ne pozabimo, da je to drugi sveti večer in blagoslovimo svoje domove.

- V sredo je novo leto, svetovni dan miru.  Glejmo na preteklost s hvaležnostjo, sedanjost živimo z navdušenjem in prihodnost sprejemamo z upanjem. V novo leto 2020 vstopimo z vero v srcu. Prepoznavajmo se kot bratje in sestre, kot družina Božjih otrok, ki bo sposobna graditi pravičnost v ljubezni do slehernega izmed nas. Svete maše bodo kot ob nedeljah.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- V četrtek bo po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov in oltarjev. Hvala za vsak vaš dar!

- Otroci (veroučenci), ne pozabite na misijonske hranilnike. Svoje darove prinesite v cerkev k jaslicam do prihodnje nedelje – praznika svetih treh kraljev.