32. nedelja med letom - c

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec. Lepo vabljeni!

- V torek bo po sveti maši srečanje biblične skupine. Tema našega tokratnega  pogovora bo Jezusovo rojstvo: Lukov evangelij, 2. poglavje, 1. - 40. vrstice  (Lk 2, 1 - 40). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo! V Svetem pismu je veliko odgovorov na naša vsakodnevna vprašanja in probleme.

- V sredo bo po večerni sveti maši slavilna molitev. Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V četrtek bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Vabljeni!

- Katoliško društvo dr. Antona Murka vabi na novembrsko predavanje v okviru kulturno-izobraževalnih večerov z naslovom »Apostol Pavel in romanje po njegovih stopinjah v Grčiji«. Vsi smo že slišali za Savla, ki se je spreobrnil in postal Pavel. Sv. Pavla bomo tokrat spoznavali v besedi in sliki. Fotografije z romanja nam bodo osvetlile kraje v Grčiji, kjer je deloval; predstavitev romana Apostol pa nas bo popeljala v njegovo zanimivo življenjsko zgodbo. Morda nas celo navduši, da knjigo, ki je izšla pri Mohorjevi založbi v letošnjem letu, preberemo in še pobližje spoznamo tega za širjenje krščanstva tako pomembnega moža. Ob fotografijah bo razmišljal domači župnik Alojz Petrič; o romanu bo spregovorila Majda Strašek Januš. Predavanje bo v petek, 15. novembra 2019, ob 18.45 v hočkem župnišču. Lepo vabljeni!

- Prihodnjo nedeljo bo namenska nabirka za Mariborsko nadškofijo, in sicer za urejanje kotlovnice za ogrevanje zgradb Slomškov trg 19 in 20 (nadškofija, bogoslovje, kjer je enota Teološke fakultete). Hvala za vaš denarni dar!

- Ves november je posvečen našim umrlim, zato se nanje spomnimo tudi s svojimi molitvami.

- Na voljo je Marijanski koledar.