30. nedelja med letom - žegnanjska - c

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- V petek je praznik vseh svetih. Ta dan vsako leto še tesneje poveže vse žive in rajne. Lepo vabljeni k prazničnim sv. mašam. Popoldan bo ob 14.00 sveta maša v župnijski cerkvi, sledi molitev pri pokopališki vežici in nato blagoslov grobov. V Razvanju bo maša ob 16.00, molitev pri križu in blagoslov grobov. Lepo vabljeni tudi k molitvi rožnega venca v župnijsko cerkev ob 18.00.

- Prihodnja nedelja je zahvalna. Na zahvalno nedeljo cerkve okrasimo z dobrotami iz vrtov, polja, kleti, polic…, pač s tistimi, ki nam služijo za preživetje. Zato se vam za te dobrote tudi priporočamo. Cerkve bomo okrasili z vsem, kar boste prinesli Izročite jih lahko v župnišču najkasneje do sobote, 2.11., dopoldan.  Hvala!

- Prihodnjo nedeljo, na Lenartovo in zahvalno, lepo vabljeni k sv. Lenartu, kjer bo ob 10.30 blagoslov obnovitvenih del v in na cerkvi. Škofijski kancler, kanonik Janez Lesnika bo vodil sv. mašo in blagoslovil obnovitvena dela.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi cerkve sv. Lenarta in oltarjev v župnijski cerkvi. Hvala vsem za vsak vaš dar!

- Škofijska karitas Maribor ob dnevu vseh svetih poziva k sodelovanju v dobrodelni akciji pod geslom "Dar ene sveče - enega cveta za ljudi v stiski". Akcija je namenjena zbiranju sredstev za uboge, nemočne in zapostavljene, za tiste, ki trpijo duhovno in materialno stisko. Svoj dar lahko nakažete na Karitas Hoče: SI56 0451 5000 3322 952; namen: KARITAS 2019.

- Kristjanka je postala Evelin Pišek iz Rogoze. Čestitamo!