25. nedelja med letom - Slomškova - c

- V torek, pol ure pred sveto mašo, lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek bo po sveti maši srečanje biblične skupine. Tema našega tokratnega  pogovora bo Beseda je meso postala: Janezov evangelij, 1. poglavje, 1. do 18. vrstica (Jn 1,1 - 18). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo! V Svetem pismu je veliko odgovorov na naša vsakodnevna vprašanja in probleme.

- V sredo po večerni sveti maši lepo vabljeni k slavilni molitveni skupini.

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Prihodnja nedelja je Mihaelova, zato lepo vabljeni v Razvanje, kjer bo ob 9.00 žegnanje in sveta maša, ki jo bo daroval g. Ivan Štuhec in domači župnik Alojz Petrič.

- Prihodnja nedelja je kvatrna. Pri vseh mašah bo vaš dar namenjen za vzdrževanje semenišča in  bogoslovja.

- Versko izobraževanje za vsakogar – Katehetsko pastoralna šola vabi na informativni dan in vpis, ki bo 30. septembra ob 17.00 v Mariboru, na Slomškovem trgu 20.

- V nedeljo, 6. 10., bo ob 10.00 v naši župniji slovesnost svete birme. Z neposredno pripravo na prejem zakramenta, devetdnevnico, bomo začeli v petek s sveto mašo ob 19.00. K devetdnevnici lepo vabljeni tudi starši in botri letošnjih birmancev. V ponedeljek, 30. 9., bo imel birmovalec, nadškof msgr. Alojzij Cvikl, srečanje z brimanci, in sicer ob 18.00 v veroučni učilnici. Starši in botri pa takrat povabljeni v cerkev k sveti spovedi.