21. nedelja med letom - c

- V torek, pol ure pred sveto mašo, lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek je po sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri sv. mašah namenjene obnovi cerkvenih objektov (obnavljamo križev oltar v župnijski cerkvi, kapelo na Stari c. v Hočah, obnovljena je fasada na cerkvi sv. Lenarta ter leseni podest v prezbiteriju razvanjske cerkve). Hvala za vsak vaš dar.

- Z veroukom bomo začeli v ponedeljek, 9. septembra. Urnik in katehetsko pismo bo na spletni in FB strani župnije, na oglasni deski pred cerkvijo in na policah za verski tisk.

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 14. 9., od 9. ure dalje.

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 21. 9.. Mladi, lepo vabljeni! Prijavite se v župnišču do nedelje, 15. 9.