6. nedelja med letom - c

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- PRIDI IN POGLEJ: V torek, 19. februarja 2019, je po večerni sv. maši srečanje Pridi in poglej. V novem ciklusu se pogovarjamo ob apostolski spodbudi papeža Frančiška VESELJE EVANGELIJA. Na srečanju bomo razmišljali od člena 34 do člena 49 v prvem poglavju z naslovom: Misijonarska preobrazba Cerkve. Še vedno se nam lahko priključite, besedilo dobite pri g. župniku. Srečanja so tretji torek v mesecu.

- V četrtek bo po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Vabljeni na 24. tradicionalno postno romanje mariborske nadškofije in agencije Aritours na Poljsko (Krakow, Wadovice in Kalwaria Zebrzydowska), ki bo od 4. do 6. aprila. Duhovni vodja romanja bo mariborski nadškof msgr. Alojzij Cvikl. Več o romanju si lahko preberete na plakatu, na listih, ki si jih vzamete pri izhodu iz cerkve ali na spletni strani Aritoursa. Prijavite se v župnišču do 1. marca. Cena romanja je 199,00 €, ob prijavi poravnate 50,00 €).

- Katoliško društvo dr. Antona Murka v februarju pobira letno članarino v višini 5,00 €. Vsem, ki ste že prispevali, iskrena hvala. S svojim prispevkom omogočate organizacijo različnih prireditev, ki jih pripravlja društvo. Ostali, (vabljeni tudi novi člani), pa lahko članarino poravnate pri g. župniku po sv. maši ali Heleni Žnidarič ob petkih dopoldan v župnijski pisarni.

- Zaradi zimskih počitnic prihodnjo nedeljo, ko je zadnja nedelja v februarju, ne bo družinske svete maše. Zato pa lepo vabljeni na prvo nedeljo v mesecu marcu, 3. 3., ob 10.00.