5. nedelja med letom - c

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek bo po sveti maši srečanje biblične skupine. Pogovarjali se bomo o Psalmu 103 (Slávi Gospoda). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo - tudi tisti, ki doslej še niste hodili na naša srečanja! V Svetem pismu je namreč veliko odgovorov na naša vsakodnevna vprašanja in probleme.

- V sredo odpade slavilna molitvena skupina.

- V četrtek bo po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- V četrtek zvečer bo srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka vabi na februarsko predavanje v okviru kulturno-izobraževalnih večerov z naslovom »Puščavska izkušnja v Omanu«, ki bo v petek, 15. februarja 2019, ob 18.45 v hočkem župnišču.Oman je čudovita država na jugovzhodu Arabskega polotoka, ki v zimskih mesecih gosti mlade s celega sveta. V okviru programa Connecting Cultures mladi nekaj dni preživijo na poti skozi eno najlepših puščav na svetu. Slikovito puščavsko potovanje je za vsakega udeleženca posebno doživetje spoznavanja različnih kultur in življenja v puščavi. Ob vonju tradicionalnega kadila bo o popotovanju v Oman govorila Urška Pliberšek, ki je v programu sodelovala januarja 2018. Lepo vabljeni!

- Vabljeni na 24. tradicionalno postno romanje mariborske nadškofije in agencije Aritours na Poljsko (Krakow, Wadovice in Kalwaria Zebrzydowska), ki bo od 4. do 6. aprila. Duhovni vodja romanja bo mariborski nadškof msgr. Alojzij Cvikl. Več o romanju si lahko preberete na plakatu, na listih, ki si jih vzamete pri izhodu iz cerkve ali na spletni strani Aritoursa. Prijavite se v župnišču do 1. marca. Cena romanja je 199,00 €, ob prijavi poravnate 50,00 €).

- Katoliško društvo dr. Antona Murka v februarju pobira letno članarino v višini 5,00 €. Vsem, ki ste že prispevali, iskrena hvala. S svojim prispevkom omogočate organizacijo različnih prireditev, ki jih pripravlja društvo. Ostali, (vabljeni tudi novi člani), pa lahko članarino poravnate pri g. župniku po sv. maši ali Heleni Žnidarič ob petkih dopoldan v župnijski pisarni.