4. nedelja med letom - c

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek bo po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Ob slovenskem kulturnem prazniku lepo vabljeni v hoško knjižnico, kjer bo v torek, 5. februarja, ob 18.00 projekcija dokumentarnega filma Gorenjka v džungli. Gre za filmski portret Ejti Štih, slovenske slikarke, ki že 35 let živi in ustvarja v Boliviji.

- Vabljeni na 24. tradicionalno postno romanje mariborske nadškofije in agencije Aritours na Poljsko (Krakow, Wadovice in Kalwaria Zebrzydowska), ki bo od 4. do 6. aprila. Duhovni vodja romanja bo mariborski nadškof msgr. Alojzij Cvikl. Več o romanju si lahko preberete na plakatu, na listih, ki si jih vzamete pri izhodu iz cerkve ali na spletni strani Aritoursa. Prijavite se v župnišču do 1. marca. Cena romanja je 199,00 €, ob prijavi poravnate 50,00 €).

- Akcija zbiranja sredstev za odkup stavbe, v kateri deluje Zavod Antona Martina Slomška (škofijska gimnazija, vrtec, glasbena šola) bo trajala do velike noči 2019 . Za vašo podporo in pomoč se vam vnaprej zahvaljujemo! Pri izhodu iz cerkve si lahko vzamete zloženko. Svoj dar lahko nakažete na TRR: Zavod Antona Martina Slomška, Vrbanska c. 30, 2000 Maribor; 0451 5000 3153 493, sklic SI00 19900; namen: pomoč za odkup stavbe.

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste po prvi in dopoldanski sveti maši lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj in še kaj.

- Danes, 3. februarja, je izšla prenovljena številka Družine, ki bo obogatena z novimi vsebinami in sodobnejšo podobo. To nedeljo bodo na voljo posebne naročilnice, ki vam bodo omogočale prejemanje treh zaporednih številk tednika brezplačno, ob tem pa dobite še priložnostno darilo – kuharsko knjigo Praznične dobrote