Nedelja sv. Družine

- Jutri, na god sv. Silvestra, na staro leto, se bomo Bogu zahvalili za preteklo leto in prosili blagoslova za prihajajoče novo leto 2019. Ne pozabimo, da je to drugi sveti večer in blagoslovimo svoje domove.

- V torek je novo leto, svetovni dan miru.  Glejmo na preteklost s hvaležnostjo, sedanjost živimo z navdušenjem in prihodnost sprejemamo z upanjem. Obilje milosti, zdravja, veselja, ljubezni in miru v novem letu 2019!

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- V petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnjo nedeljo je praznik Gospodovega razglašenja – sveti trije kralji. Lepo vabljeni k svetim mašam.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene potrebam župnije.

- Otroci (veroučenci), ne pozabite na misijonske hranilnike. Svoje darove prinesite v cerkev k jaslicam do prihodnje nedelje – praznika svetih treh kraljev.

- Na voljo je dvojna – božična številka Družine in januarsko Ognjišče.

- Obnavljajte naročnino na verski tisk. Cene za leto 2019: Družina -  109,20 €, Ognjišče - 34,30 €, Prijatelj - 11,70 €, Misijonska obzorja - 9 €, Mohorjeve knjige - 48 €, Vzgoja - 19,80 €, Božje okolje - 26,40 €, Beseda med nami - 20,40 €, Communio - 34 €, Magnificat  - 55,80 €, Mavrica - 39,90 €, Cerkveni glasbenik - 35,40 €, Radovednež - 14€, #Najst - 23,40€, Cerkev danes - 35,40€, Naša luč - 26,95€, Glasnik kraljice miru - 12€.