31. nedelja med letom - zahvalna - b

- Danes kristjani praznujemo zahvalno nedeljo, zato je prav, da pomislimo na vse tisto za kar moramo biti hvaležni Bogu in bližnjim. Nobena stvar na tem svetu ne more živeti in preživeti sama zase, tudi župnija ne. Hvala vsem, ki v župniji opravljate različne službe: organistki, voditeljicam zborov, pevcem, bralcem Božje besede, mežnarjem, ministrantom in katehistinjam. Vsem, ki čistite in krasite naše cerkve, vsem, ki skrbite za čistočo in urejenost župnišča. Vsem ključarjem, članom župnijskega pastoralnega sveta, gospodarskega sveta, Karitas, drugim voditeljem in članom skupin ... Hvala vsem, ki tako ali drugače s prostovoljnim delom darujete svoj čas in moči za župnijo. Hvala vsem starejšim in bolnim, ki z molitvijo in darovanjem trpljenja prosite za blagoslov. Pa tudi vsem, ki z molitvijo ali z materialnimi darovi podpirate župnijo.

- V torek, pol ure pred sveto mašo, molimo rožni venec. Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Člani ŽPS, v četrtek lepo vabljeni na srečanje. Začnemo s sveto mašo ob 18.00.

- Ves november je posvečen našim umrlim, zato se nanje spomnimo tudi s svojimi molitvami.

- Aritours vabi na adventno romanje v Trst, ki bo 15. decembra. Cena prevoza je 45 €.

- Na voljo je Marijanski koledar.