30. nedelja med letom - žegnanjska - b

-- V četrtek je praznik vseh svetih. Ta dan vsako leto še tesneje poveže vse žive in rajne. Lepo vabljeni k prazničnim sv. mašam. Popoldan bo ob 14.00 sveta maša v župnijski cerkvi, sledi molitev pri pokopališki vežici in nato blagoslov grobov. V Razvanju bo maša ob 16.00, molitev pri križu in blagoslov grobov. Lepo vabljeni tudi k molitvi rožnega venca v župnijsko cerkev ob 18.00.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je zahvalna. Na zahvalno nedeljo cerkve okrasimo z dobrotami iz vrtov, polja, kleti, polic…, pač s tistimi, ki nam služijo za preživetje. Zato se vam za te dobrote tudi priporočamo. Cerkvi bomo okrasili z vsem, kar boste prinesli Izročite jih lahko v župnišču najkasneje do petka, 2.11., popoldan.  Hvala!

- Prihodnja nedelja je hkrati tudi Lenartova, zato lepo vabljeni k sv. Lenartu, kjer bo sveta maša ob 10.30.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene obnovi cerkvenih objektov. Hvala za vsak vaš dar!

- Aritours vabi na adventno romanje v Trst, ki bo 15. decembra. Cena prevoza je 45 €.

-  Na voljo je Marijanski koledar.

- Kristjan je postal Miha Šetar, Cesta v Skoke 48. Čestitamo!