19. nedelja med letom - b

- V torek pol ure pred sveto mašo lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V sredo, 15. 8., je slovesni praznik Marijino vnebovzetje - veliki šmaren. Na dan Marijinega vnebovzetja smo povabljeni, da obnovimo posvetitev nas samih in slovenskega naroda Materi Božji. Svete maše v naši župniji bodo kot ob nedeljah.

- Že na predvečer praznika, 14. 8., vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo ob 19.00 molitvena ura, ob 20.00 sveta maša, ki jo bo vodil mariborski nadškof msgr. Alojzij Cvikl. Po maši bo procesija s svečkami, nato nočno bdenje (ob 24.00 sveta maša). Na praznik bodo sv. maše ob 6.30, 8.00, 10.00, 12.30, 16.00 in 19.00.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 8. 9., ob 8.30. Lepo vabljeni!

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 15. 9. Mladi, lepo vabljeni. Prijavite se v župnijski pisarni do nedelje, 9. septembra.

- Na polici s tiskom je nova Družina in avgustovsko Ognjišče. Priporočamo!