9. nedelja med letom - b

- Za to pastoralno leto zaključujemo z veroukom (veroučenci 4. in 5. razreda v Hočah naj pridejo po spričevala v torek, takoj po pouku; v Reki in  Razvanju pa končajo v petek). Bogu hvala za vsa spoznanja, vse lepo in dobro, kar smo doživeli pri veroučnih urah.

- Veroučence in njihove starše vabimo, da ob nedeljah prihajate k svetim mašam oz. greste k sveti maši tam, kjer boste med počitnicami.

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek bo po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V petek je praznik Srca Jezusovega, v soboto pa praznik Marijinega brezmadežnega srca. Lepo vabljeni k sveti maši.

- KUD Hoče vabi na koncert Mešanega pevskega zbora KUD Hoče in okteta Tinje, ki bo v soboto, 9. 6. 2018, ob 19.00 v dvorani kulturnega doma v Hočah.

- Prihodnjo nedeljo lepo vabljeni k sv. Lenartu, kjer bo ob 10.30 sv. maša in po njej telovska procesija.

- Družine, lepo vabljene na festival družin, ki bo od 15. do 17. 6. pri Tavčarjevem dvorcu na Visokem. Več o festivalu najdete na http://www.festival-druzin.si/.

- Veroučenci, lepo vabljeni na počitniške delavnice, ki bodo od 26. do 28. junija v hočkem župnišču med 15.30 in 19.30. Prispevek je 5,00 €. V Razvanju bodo delavnice od 3. do 6. julija, med 9.00 in 12.00.

- Zakonski jubilanti lahko v župnišču dobijo fotografije.