Binkošti - b

- Jutri, v ponedeljek, bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni!

- Prvoobhajanci, veroučenci in vsi ostali, še naprej lepo vabljeni k šmarnicam.

- V torek, pol ure pred sveto mašo, vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V torek bo po sveti maši srečanje biblične skupine. Pogovarjali se bomo o Davidu in Savlu: 1 Samuelova knjiga, 23. poglavje, 7. vrstica do 24. poglavje, 23. vrstica ( 1 Sam 23,7 - 24,23). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- Župnijska karitas Hoče vabi starejše farane župnije sv. Jurija, starejše od 75 let, na srečanje, ki bo v soboto, 26. maja 2018. Naše srečanje bomo pričeli s sveto mašo ob 14. uri v cerkvi sv. Jurija Hoče. Po sv. maši bomo nadaljevali naše druženje v hoškem župnišču. Lepo vabljeni!

- Srečanje mladih mariborske nadškofije “Škofijafest 2018” bo v soboto, 26. maja 2018, v Salezijanskem centru v Mariboru, Engelsova ul. 66. Letos bodo mladi iz vse škofije v okviru programa skušali odgovoriti na vprašanje, ki ga postavlja mladim sveti oče Frančišek: “A si za stvar?” Mladi, vabljeni!

- PRVO SVETO OBHAJILO:

- V četrtek bo ob 18.00 prva sveta spoved letošnjih prvoobhajancev. K spovedi lepo vabljeni tudi njihovi starši.

- Pecivo za pogostitev po slovesnosti prvega svetega obhajila prinesite v župnišče v soboto popoldan – do šmarnic/svete maše.

- V nedeljo se prvoobhajanci zberejo ob 9.30 na župnijskem dvorišču. Sledi sveta maša in slovesnost prvega svetega obhajila. Prve klopi v cerkvi bodo rezervirane za starše prvoobhajancev. Hvala za razumevanje.

- Družine, lepo vabljene na festival družin, ki bo od 15. do 17. 6. pri Tavčarjevem dvorcu na Visokem. Več o festivalu najdete na http://www.festival-druzin.si/.