3. nedelja med letom - b

- Do četrtka, 25. januarja, ko se spominjamo spreobrnitve apostola, poteka molitvena osmina za edinost med kristjani. Lepo vabljeni k svetim mašam, kjer prisluhnemo posebnim nagovorom.

- V ponedeljek bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni!

- V torek, pol ure pred sveto mašo, lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Téma našega tokratnega srečanja ima naslov Debóra vodi Izrael: Sodniki, 4. in 5. poglavje (Sod 4 - 5). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- 23. tradicionalno postno romanje agencije Aritours in Mariborske metropolije bo 16. in 17. marca v Nemčijo (St. Florian, Altötting,  München). Duhovni vodja bo nadškof Alojzij Cvikl. Cena romanja je 169,00 €; 50,00 € plačate ob prijavi. Prijave sprejemamo v župnišču do 15. februarja!

- ZA MINISTRANT(K)E:

- Duhovne vaje za ministrante in ministrantke naše nadškofije v Podlehniku: *prvi termin: od 9.-11.2. (začetek ob 17:30); *drugi termin: od 23.-25.2. (začetek ob 17:30)

- V naši župniji bodo v soboto, 17. 2., od 9.-12. ure potekale dekanijske ministrantske delavnice. Pridite, luštno bo!

- Škofijsko romanje ministrantov in ministrantk  bo v soboto, 17.3. Obiskali bomo bogoslovje v Ljubljani, se ustavili pri sestrah uršulinkah, se okrepčali in obiskali živalski vrt! Tega ne smete zamuditi !:) Res lepo povabljeni! Za vse dogodke se lahko prijavite v župnišču ali katehistinji Marinki Novak.