Sveta Družina

- Jutri je novo leto, svetovni dan miru.  Glejmo na preteklost s hvaležnostjo, sedanjost živimo z navdušenjem in prihodnost sprejemamo z upanjem. Obilje milosti, zdravja, veselja, ljubezni in miru v novem letu 2018!

- V torek, pol ure pred sveto mašo, lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V sredo bo v naši župniji mesečno srečanje duhovnikov naše dekanije, zato lepo vabljeni k sveti maši ob 9.00.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V soboto je praznik Gospodovega razglašenja – sveti trije kralji. Lepo vabljeni k svetim mašam.

- Restavratorji obnavljajo Marijin oltar v župnijski cerkvi in Bolfenkov oltar pri Lenartu. Hvala vsem, ki ste že ali še boste darovali za obnovo.

- Celoletna naročnina na verski tisk: Družina – 101,40 €, Ognjišče -  32 €, Beseda med nami - 20,40 €, Božje okolje - 26,40 €, Magnifikat - 55,86 € (za naročnike Družine 52,92 €; za naročnike Besede med nami 49,92 €), Mavrica - 37,00 €, Prijatelj – 11,70 €, Mohorjeve knjige – 46,00 €. Obnavljajte naročnino!