31. nedelja med letom - a - zahvalna in Lenartova

- Danes kristjani praznujemo zahvalno nedeljo, zato je prav, da pomislimo na vse tisto za kar moramo biti hvaležni Bogu in bližnjim. Nobena stvar na tem svetu ne more živeti in preživeti sama zase, tudi župnija ne. Zato se ob današnji zahvalni nedelji zahvaljujem vsem sodelavcem, ki na različne načine sodelujete pri pastoralnem in gospodarskem življenju župnije. Hvala tudi za vse, kar darujete za župnijo. On, ki vidi v srce in tudi vse, kar človeške oči ne zaznajo, naj vam povrne z večnimi darovi. Bog povrni vašo dobroto.

- V torek, pol ure pred sveto mašo, lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek po večerni sveti maši lepo vabljeni k tihi molitvi pred Najsvetejšim.

- V četrtek bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- Otroški pevski zbor Jurčki ima vaje v petek ob 17.00. Otroci, lepo vabljeni, da se jim pridružite in tako obogatite bogoslužje na zadnjo nedeljo v mesecu, ko je tako imenovana družinska sveta maša.

- Na voljo je Marijanski koledar (2,50 €).