26. nedelja med letom

- 26. Teden za življenje poteka od 1. do 8. oktobra 2017 pod geslom: Kako je lepo upanje, ki mi ga daje Bog. Več na spletni strani: Društvo Gibanje za življenje.

- Smo v oktobru, ki je v znamenju rožnega venca. Lepo vabljeni k skupni molitvi v cerkev, kjer bomo pol ure pred sveto mašo molili to starodavno molitev. Tudi doma si vzemite čas in vsak dan zmolite - vsaj kakšno desetko.

- Od jutri dalje bodo večerne svete maše v Razvanju ob 17.00, v Hočah pa ob 18.00.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Župnijsko romanje bo v soboto, 21. oktobra, v Loško dolino (Cerknica, grad Snežnik …). Prijavite se v župnišču. Več o romanju v eni od prihodnjih številk Zvona.

- Od 28. decembra 2017 do 1. januarja 2018 bo v Baslu (Švica), potekalo evropsko srečanje mladih, ki ga v sodelovanju s posameznimi krajev-nimi cerkvami ter številnimi mladimi prostovoljci pripravlja redovna skupnost bratov iz. Več o srečanju na spletni strani Skupnosti katoliške mladine (SKAM).