23. nedelja med letom

- Z veroukom bomo pričeli jutri, 11. septembra. Urnik je objavljen na oglasnih deskah. Na spletni strani župnije in na listih pri izhodu iz cerkve pa najdete katehetsko pismo z vsemi podrobnostmi glede verouka.

- Jutri bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni!

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Biblična skupina bo imela tudi v tem pastoralem (šolskem) letu svoja srečanja vsak drugi in četrti torek v mesecu po večerni sveti maši. Začenjamo že ta torek, ko se bomo pogovarjali o pashi in izhodu Izraelcev iz Egipta, kar opisuje Druga Mojzesova knjiga, 12. poglavje (2Mz 12,1-42). Veselimo se srečanja starih in novih članov naše biblične skupine. Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek bo po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim. Lepo vabljeni!

- V četrtek bo po večerni sveti maši in molitvi srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vabi na kulturno-izobraževalni večer V INDIJO K MATERI TEREZIJI. O svojem potovanju po Indiji in o doživljanju krajev, kjer je delovala mati Terezija, bosta pričevala DEJAN FRANGEŽ in BOŠTJAN KINK. Srečanje z našim rojakom bo v župnišču Hoče v petek, 15. septembra 2017, ob 19.45. Lepo vabljeni!

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 16. 9.