22. nedelja med letom

- Zahvaljujemo se dosedanjemu duhovnemu pomočniku Marjanu Rističu za vso njegovo pastoralno pomoč v naši župniji. Hkrati lepo pozdravljamo novega duhovnega pomočnika Marjana Baniča, upokojenega duhovnika, dolgoletnega župnika v Makolah. Dobrodošel!

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato lepo vabljeni v župnišče na kavo, čaj in še kaj!

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek bo po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim. Lepo vabljeni!

- V petek je praznik Marijinega rojstva – Mali šmaren. Lepo vabljeni k sveti maši!

- Molitveni dan za duhovne poklice nadškofije Maribor bo v soboto, 9. septembra 2017, v baziliki Marije, zavetnice s plaščem na Ptujski Gori pod geslom: »Prisluhni in pogumno odgovori!« Med pripravnike na diakonat in prezbiterat bo sprejet tudi (naš) bogoslovec David Berglez. Program in več o molitvenem dnevu si lahko preberete na spletni strani Centra za duhovne poklice v Mariboru: (http://cdp.nadskofija-maribor.si/index.php) Lepo vabljeni!

- Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 11. septembra. Urnik je objavljen na oglasnih deskah. Na spletni strani župnije in na listih pri izhodu iz cerkve pa najdete katehetsko pismo z vsemi podrobnostmi glede verouka.

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 16. 9.