- V torek pol ure pred sveto mašo lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 9. 9., ob 10.00. Lepo vabljeni!

- Začetek verouka bo v ponedeljek, 11. septembra. Urnik verouka bo od prihodnje nedelje dalje objavljen na oglasni deski, na spletni strani in facebook strani župnije.

- Od 11. do 16. septembra 2017 vas Aritours in minoriti vabijo na romanje v Španijo. Več o romanju si lahko preberete na oglasni deski.

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 16. 9. Mladi, lepo vabljeni.

-DEKANIJSKO ROMANJE V SVETO DEŽELO bo konec februarja, začetek marca 2018. Duhovni vodja bo p. Milan Holc. Prispevek za romanje znaša ok. 1.000 €. Prijave sprejemamo do zapolnitve sedežev enega avtobusa. Več informacij najdete na listu pri izhodu iz cerkve.