- V torek pol ure pred sveto mašo lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Prihodnja nedelja je  Krištofova nedelja Pri bogoslužju se bomo Bogu zahvalili za srečno prevožene kilometre ter blagoslovili vozila, voznike in vse udeležence v prometu.  Hkrati pa poteka akcija MIVA, ko zbiramo sredstva za nakup novih prevoznih sredstev, za naše misijonarje. Hvala za vsak vaš dar, ki ga boste darovali pri izhodu iz cerkve.

- V poletnih mesecih si vzemite čas tudi zase in za duhovno poglobitev. Na spletni strani Družine (zavihek Cerkvene informacije/Duhovni utrip) so duhovno-počitniški programi.

- ROMANJE V SVETO DEŽELO bo predvidoma februarja 2018. Duhovni vodja romanja bo p. Milan Holc. Prispevek za romanje znaša ok. 1.000 €. Prijave sprejemamo do zapolnitve sedežev enega avtobusa. Na polici s tiskom imate podroben program romanja. Priporočam!