13. nedelja med letom

- Že vrsto let prvo nedeljo v juliju posvečamo Slovencem po svetu, ki živijo zunaj meja Slovenije. Ocene o številu teh rojakov se vrtijo okrog pol milijona. Zelo velika številka, če nas doma živi približno dva milijona, a vendar tako neizrazito občutena v našem vsakdanu. Ob Nedelji Slovencev po svetu želimo Slovence v domovini spodbuditi k razmisleku o številnih rojakih, ki živijo po svetu ter hkrati okrepiti tudi slovensko zavest v slovenskih skupnostih po svetu.

- V torek pol ure pred sveto mašo lepo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek je po večerni sveti maši priložnost za tiho molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami sta prvi četrtek in  prvi petek v mesecu z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnjo nedeljo lepo vabljeni v Razvanje k sveti maši in telovski procesiji.

- V poletnih mesecih si vzemite čas tudi zase in za duhovno poglobitev. Na spletni strani Družine (zavihek Cerkvene informacije/Duhovni utrip) so duhovno-počitniški programi.

- ROMANJE V SVETO DEŽELO - bo predvidoma februarja 2018. Duhovni vodja romanja bo p. Milan Holc. Prispevek za romanje znaša ok. 1.000 €. Prijave sprejemamo do zapolnitve sedežev enega avtobusa.

- Na polici s tiskom je še novomašna Družina (3,90 €). Vzamete jo lahko tudi tisti, ki sicer nanjo niste naročeni. Prispelo je tudi novo Ognjišče.