12. nedelja med letom

- Veroučenci, lepo vabljeni na poletne delavnice, ki bodo  od 26. do 28. junija v župnišču v Hočah od 15.30 do 19.30. V Razvanju pa bodo od 3. do 7 julija (med 9. in 12. uro).

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Na praznik sv. apostolov Petra in Pavla v četrtek, 29. junija 2017, bodo slovenski (nad)škofje posvečevali nove duhovnike. Mariborska škofija letos nima nobenega novomašnika. Prosimo in molimo za nove duhovne poklice.

- V četrtek bo po večerni sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim. Lepo vabljeni!

- V soboto (1. 7.), na predvečer praznika Gorske Matere Božje, vabljeni na Ptujsko Goro. Ob 19.00 bo molitvena ura, ob 20.00 sveta maša in po njej procesija z lučkami, ob 24.00 polnočna sveta maša. V nedeljo, 2. julija, bodo svete maše ob 6.30, 8.00, 10.00 in 16.00. Ves čas bo priložnost za sv. spoved. Vabijo bratje minoriti.

- Tisti, ki prihajate ob nedeljah ob 10.00 k sveti maši, vabljeni k maši zjutraj ali zvečer (ob 10.00 je v Hočah ne bo!!!), še bolj pa k sv. Lenartu, kjer bo ob 10.30 sv. maša in telovska procesija.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri svetih mašah namenjene kritju stroškov obnove oltarjev.

- V poletnih mesecih si vzemite čas tudi zase in za duhovno poglobitev. Na spletni strani Družine (zavihek Cerkvene informacije/Duhovni utrip) so duhovno-počitniški programi.

- ROMANJE V SVETO DEŽELO bo predvidoma februarja 2018. Duhovni vodja romanja bo p. Milan Holc. Prispevek za romanje znaša ok. 1.000 €. Prijave sprejemamo do zapolnitve sedežev enega avtobusa.

- Na polici s tiskom je nova novomašna Družina (3,90 €). Vzamete jo lahko tudi tisti, ki sicer nanjo niste naročeni. Prispelo je tudi novo Ognjišče.