7. velikonočna - a

- Otroci in tudi ostali, vabljeni tudi v tem tednu (do srede) k šmarnicam, ki so ob 19.00.

- Jutri, v ponedeljek, bo po večerni sveti maši skupina za moške. Lepo vabljeni!

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- V petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- V tem tednu bomo zaključili veroučno leto. Veroučenci bodo dobili spričevala. Prihodnjo nedeljo, na binkošti, pa bo katehetska maša ob zaključku veroučnega leta. Veroučenci naj po sv. maši vrnejo podpisana spričevala.   Lepo vabljeni!

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke namenjene obnovi oltarjev. Hvala za vsak vaš dar!

- Veroučenci, lepo vabljeni na poletne delavnice, ki bodo  od 26. do 28. junija v župnišču v Hočah. Prijavnice si lahko vzamete pri izhodu iz cerkve.

- Otroci, lepo vabljeni na poletne delavnice v Razvanje, ki jih pripravlja katehistinja Marinka. Delavnice bodo od 3. do 7. julija in sicer dopoldan od 9. do12. ure. Skupaj bomo peli, ustvarjali, si pogledali kakšno risanko, morda ustvarili spet kakšno novo in čisto našo pesem o materi Mariji, ki bo v ospredju letošnjih poletnih delavnic. Pridite, skupaj nam bo lepo

- ROMANJE V SVETO DEŽELO - Predvidoma konec februarja 2018 bo dekanijsko romanje v Sveto deželo. Duhovni vodja romanja bo p. Milan Holc. Prispevek za romanje znaša ok. 1.000 €. Prijave sprejemamo do zapolnitve sedežev enega avtobusa.

- Fotografije s srečanja zakonskih jubilantov lahko dobite v župnijski pisarni.