4. velikonočna - Florjanova in nedelja Dobrega pastirja - a

- Otroci in tudi ostali, vabljeni k šmarnicam, ki so vsak dan ob 19.00.  Za prvoobhajance je obisk šmarnic obvezen.

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o rojstvu Mojzesa: Druga Mojzesova knjiga, prvo in drugo poglavje (2Mz 1-2). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek, 11. maja, bo po večerni sveti maši srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- Prihodnjo nedeljo bo srečanje zakonskih jubilantov. Prijavljeni pari se zberejo ob 9.45 na dvorišču pred župniščem. Ob 10.00 bo sveta maša, po njej kratko srečanje v župnišču. Klopi v cerkvi bodo rezervirane za jubilante. Hvala za razumevanje!

- Slovenska Karitas vabi k pomoči družinam in posameznikom, ki so v stiski zaradi neredne zaposlitve in brezposelnosti. Položnice za vaš dar najdete v cerkvi na mizi s tiskom.