6. nedelja med letom - a

- Jutri, 13. 2., bo po večerni sveti maši sestanek za starše letošnjih birmancev. Starši, lepo vabljeni tudi k sveti maši.

- Jutri, v ponedeljek, odpade slavilna molitvena skupina. Srečanje bo v ponedeljek, 27. 2.

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o starozaveznem Jožefu, ki so ga bratje prodali Egipčanom: Prva Mojzesova knjiga, 37. poglavje (1Mz 37,1-36). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vabi na kulturno-izobraževalni večer TRIER IN KÖLN V RIMSKIH ČASIH. Podobo nemških mest ob Mozeli in Renu v času Rimljanov nam bo predstavila DR. JULIJANA VISOČNIK, zgodovinarka in raziskovalka antične podobe Evrope. Predavanje bo v župnišču Hoče v petek, 17. februarja 2017, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- Vabljeni na 22. postno romanje mariborske nadškofije na Slovaško, ki bo od 30. marca do 1. aprila. Duhovni vodja romanja bo nadškof Alojzij Cvikl. Ob prijavi poravnate 50,00 € (celoten znesek je 199,00 €), ostalo pred odhodom. Prijave sprejemamo v župnišču do 8. marca.