3. nedelja med letom - ekumenska - a

- Do srede, 25. januarja, ko se spominjamo spreobrnitve apostola, poteka molitvena osmina za edinost med kristjani. Lepo vabljeni k svetim mašam, kjer prisluhnemo posebnim nagovorom.

- Jutri, v ponedeljek, bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina.

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o spravi med Jakobom in Ezavom: Prva Mojzesova knjiga, 32. in 33. poglavje (1Mz 32,2 - 33, 20). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

Prihodnja nedelja je nedelja Svetega pisma. Veroučenci in njihovi starši lepo vabljeni k družinski sveti maši ob 10.00 (v Razvanju ob 9.00), kjer boste veroučenci tudi sodelovali.

- Vabljeni na 22. postno romanje mariborske nadškofije na Slovaško, ki bo od 30. marca do 1. aprila. Duhovni vodja romanja bo nadškof Alojzij Cvikl. Ob prijavi poravnate 50,00 € (celoten znesek je 199,00 €), ostalo pred odhodom. Prijave sprejemamo v župnišču do 8. marca. Več o romanju si lahko pogledate na spletni strani agencije Aritours ali na listih, ki jih najdete zadaj v cerkvi.

- Obnavljajte naročnino na verski tisk.