Jezusov krst - a

- Z nedeljo Jezusovega krsta »uradno«  zaključimo božični čas v bogoslužju  in začnemo čas med letom ali čas navadnih nedelj v cerkvenem letu, do pepelnice in postnega časa, čeprav v krščanski tradiciji božični čas traja vse do svečnice. V tem času spremljamo Jezusa v njegovem javnem delovanju, oznanjevanju in širjenju božjega kraljestva.

- Vsi, ki se trudite in skrbite za lepoto ter urejenost župnijskih prostorov, naših cerkva in okolice, lepo vabljeni jutri, v ponedeljek, 9. 1., k večerni sveti maši in družabnemu srečanju po njej. Iskrena hvala vsem!

- Jutri odpade slavilna molitvena skupina. Ponovno lepo vabljeni v ponedeljek, 23. 1. Prav tako jutri ne bo srečanja članov Karitas. Srečanje bo v ponedeljek, 16. januarja.

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- Biblična skupina ima svoje srečanje v torek po večerni sveti maši. Pogovarjali se bomo o Jakobu in Ezavu: Prva Mojzesova knjiga, 27. in 28. poglavje (1Mz 27 - 28). Dobrodošel vsak, ki ga zanima Sveto pismo!

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V četrtek bo redno srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni.

- Vabljeni na 22. postno romanje mariborske nadškofije na Slovaško, ki bo od 30. marca do 1. aprila. Duhovni vodja romanja bo nadškof Alojzij Cvikl. Ob prijavi poravnate 50,00 € (celoten znesek je 199,00 €), ostalo pred odhodom. Prijave sprejemamo v župnišču. Več o romanju si lahko pogledate na spletni strani agencije Aritours.

- Na voljo je Marijanski koledar.

- Obnavljajte naročnino na verski tisk.