1. adventna - leto a

- Veroučenci so pri verouku prejeli adventni koledar. V koledarju imate za vsak dan adventno zgodbico, ki jo s starši preberete zvečer ob adventnem venčku. Nato skupaj molite tudi večerno molitev. Potrudite se za obisk svete maše in za dobra dela. V sredini je priloga, na kateri je misijonski hranilnik. Vanj zbirajte »sadove«  adventnega premagovanja in odpovedi v korist pomoči potrebnim otrokom v misijonskih deželah.

- S prvo adventno nedeljo vstopamo v adventni čas. Na Jezusov prihod pa se je treba pripraviti. Zato je priložnost, da v tem času vsak kristjan naredi inventuro svojega verskega in duhovnega življenja. Postavi si vprašanje: »Kakšen kristjan sem?« Na podlagi odgovora opravi tudi osebno sveto spoved, ki naj bo sestavni del priprave na božič. Lepo povabljeni v tem adventnem času k osebni in družinski molitvi, doma ob adventnem venčku. Povabljeni k obisku sv. maše, predvsem pa k sveti spovedi. Priložnost zanjo bo pred vsako sv. mašo. Naj nam to pomaga pri pripravi na božič.

- V torek pred sveto mašo vabljeni k molitvi rožnega venca.

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Pred nami je prvi četrtek, petek in sobota z ustreznimi pobožnostmi. Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih. Svojci, omogočite svojim domačim, ki ne morejo več v cerkev in jih župnik sicer ne obiskuje ob prvih petkih, da se srečajo z Jezusom v zakramentih in pripravijo na Božič.

- RK Hoče vabi v soboto, 3. 12. 2016, med 7 in 10 uro v kulturni dom Hoče
 na merjenje krvnega tlaka , holesterola in krvnega sladkorja.  Meritve so brezplačne!

- Prihodnja nedelja je prva nedelja v mesecu, zato bodo nabirke pri svetih mašah namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar!

- Zavod A. M. Slomška vabi na Miklavžev dobrodelni koncert, ki bo v nedeljo, 4. 12. 2106, ob 18.00 v Športni dvorani Vrbanska, v Mariboru. Več o koncertu na plakatu na oglasni deski.

- Tudi letos bo sv. Miklavž obiskal našo župnijo in obdaril otroke. Med nami bo v ponedeljek, 5. decembra, ob 17.00  uri v dvorani Kulturnega doma Hoče. Hvala za prostovoljne prispevke!

- Če kdo more, naj nabere mah za jaslice v župnijski cerkvi. Se priporočamo!

- Oznanila, svete maše … najdete tudi na facebook strani - Nadžupnija svetega Jurija Hoče.

- Hvala vsem, ki ste sodelovali pri pripravi in izvedbi dobrodelnega koncerta župnijske Karitas!