32. nedelja med letom - zahvalna in Lenartova - c

- Ob zahvalni nedelji iskrena hvala vsem župnijskim sodelavcem, da darujete svoje sposobnosti, čas in dobrine za skupne naloge. On, ki vidi v srce in tudi vse, kar človeške oči ne zaznajo, naj vam povrne z večnimi darovi. Hvala vsem velikodušnim faranom tudi za vse denarne darove ali druge dobrine, ki jih namenjate za župnijske potrebe. Bog povrni vašo dobroto.

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V četrtek zvečer bo srečanje članov ŽPS. Začnemo ob 18.00 s sveto mašo.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vas vabi na drugi del kulturno-izobraževalnega večera Po stopinjah Misionarjev - PO MALAVIJU. Ob svojih zanimivih posnetkih bo razmišljal in se spominjal na bivanje v Afriki naš dekan Alojz Petrič. Pridite v hoško župnišče v petek, 11. novembra 2016, ob 18.45. Lepo vabljeni!

- Katoliški študentski center Sinaj vabi na 40. Nikodemove večere, ki bodo potekali od 14. do 17. novembra pod naslovom Radost ljubezni. Več si lahko preberete na plakatu pred cerkvijo ali na spletni strani centra Sinaj.

- Aritours vabi na predbožično romanje »Advent v Bad Ischlu in Wolfgang See«, ki bo v soboto, 10. decembra 2016. Cena romanja je 45,00 €. Prijavite se lahko v župnišču.