26. nedelja med letom - c - Slomškova in Mihaelova

- Danes je Slomškova nedelja, zato lepo vabljeni v župnijo bl. škofa A. M. Slomška – v Košake. Ob 15.00 bo molitvena ura in ob 16.00 slovesna sveta maša s sprejemom relikvij bl. A. M. Slomška in sv. Janeza Pavla II.

- V ponedeljek bo po večerni sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni!

- V torek, 27. 9., se bo ob 18.00 birmovalec, dr. Marjan Turnšek, srečal z birmanci, birmankami, njihovimi starši in botri.

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- Otroški pevski zbor Jurčki bo z vajami začel v petek, 30. 9, ob 17.00 v veroučni učilnici. Če rad/a in lepo poješ, se nam pridruži tudi ti. Z veseljem te pričakujemo.

- V soboto vstopamo v mesec oktober, mesec molitve, mesec rožnega venca. »Molitev lepa za vsak dan, le moli rad jo, o, kristjan …«, nas bo vabila cerkvena pesem. Vsi lepo vabljeni, da vsaj kdaj v tem mesecu pridete v cerkev, kjer bomo pol ure pred sveto mašo molili rožni venec za naše družine, za naš kraj, župnijo, duhovne poklice …  Vabljeni k molitvi tudi doma, kot družina, vsaj kakšno desetko rožnega venca.

- Prihodnjo nedeljo bo ob 10.00 slovesnost svete birme. To je praznik za vso župnijo, zato lepo vabljeni k sveti  maši. Klopi bodo rezervirane za birmanke, birmance in njihove botre. Hvala za razumevanje.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar!

- Od prihodnje nedelje dalje bodo večerne svete maše v Razvanju ob 17.00 in v Hočah ob 18.00.

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Pri sv. Lenartu pa smo obnovili ohišje Marijinega oltarja. Obnavljamo glavni oltar. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!