24. nedelja med letom - c

- Jutri, 12. septembra, bo začetek verouka. Urnik, kakor tudi vse ostale informacije, so na naši župnijski spletni strani.

- V ponedeljek bo po sveti maši slavilna molitvena skupina. Lepo vabljeni!

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- V torek zvečer bo po sveti maši srečanje biblične skupine, v okviru katere spoznavamo Sveto pismo. Tokrat se bomo pogovarjali o Božji zavezi z Noetom: Prva Mojzesova knjiga, osmo in deveto poglavje (1Mz 8,1 - 9, 17). Dobrodošli stari in novi člani naše skupine!

- V četrtek je po sveti maši tiha molitev pred Najsvetejšim.

- V četrtek zvečer bo srečanje članov ŽPS v novem pastoralnem letu. Začnemo s sveto mašo ob 19.00.

- Katoliško društvo dr. Antona Murka Hoče vas vabi na kulturno-izobraževalni večer PO NORMANDIJI. Ob svojih zanimivih posnetkih bo pripovedoval in se spominjal zgodovinskih dogodkov popotnik in planinski vodnik PD Skalca STANKO JAKOMINI  s Ptuja. Pridite v hoško župnišče v petek, 16. septembra 2016, ob 19.45. Lepo vabljeni!

- Mladi, 17. septembra, vabljeni  v Stično.  Naj bo ta sobota fantastična

- Odbor za posvetitev Jezusovemu in Marijinemu Srcu ter Aritours vabita na romanje »z Marijo Romarico domov v Fatimo«, ki bo od 17. do 19. oktobra 2016. Duhovni vodja romanja bo nadškof Alojzij Cvikl. Več o romanju si lahko preberete na spletni strani agencije Aritours.

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Pri sv. Lenartu pa smo obnovili ohišje oltarja. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!