23. nedelja med letom - c

- V torek je pol ure pred sveto mašo molitev rožnega venca.

- V četrtek je praznik Marijinega rojstva – mali šmaren. Lepo vabljeni k sveti maši.

- V soboto, 10. septembra, vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo molitveni dan za nove duhovne poklice in stanovitnost poklicanih. Ob 8.30 bo molitvena ura, ob 10.00 sv. maša.

- V ponedeljek, 12. septembra, začnemo z veroučnim letom. Katehetsko pismo bodo otroci dobili pri verouku. Najdete pa ga tudi na domači spletni strani župnije, kjer je tudi urnik.

- Mladi, 17. septembra, vabljeni  v Stično.  Naj bo ta sobota fantastična

- V razvanjski cerkvi smo obnovili oltar Žalostne Matere Božje. Stroški obnove so znašali 8.000 €. Pri sv. Lenartu pa smo obnovili ohišje oltarja. Hvala vsem, ki ste že in še boste v ta namen kaj darovali!

- Danes je prva nedelja v mesecu, zato ste po sveti maši (7.30 in 10.00) lepo povabljeni v župnišče na kavo, čaj in še kaj.